Loading...
You are here:  Home  >  Szczegóły ogłoszenia

Szczegóły ogłoszenia

PRACA MONETR KONSTRUKCJI STALOWYCH- Helmond, Bladel, Beringe i Gerwen

Zadania:
- Wykonywanie konstrukcji stalowych wedlug rysunkow technicznych arkusza roboczego;
- Gromadzenie wybranych czesci i materialow oraz kontrola ich jakosci;
- Transport czesci i materialow urzadzeniami podnoszacymi
i transportujacymi ( wozek widlowy, podnosniki itp.);
- Montowanie czesci stalowychn, a podstawie rysunkow technicznych z arkusza i list,;
- Wykonywanie zadan w terminie, zgodnie z zasadami procedur firmy oraz procedur bezpieczenstwa;
- Dopasowywanie czesci wymagajacych spawania;
- Monitorowanie i dbalosc bezpieczenstwo miejsca pracy;
- Korzystanie i konserwacja (elektrycznych) narzedzi, maszyn, narzedzi i materialow eksplatacyjnych.

Wymagania:
- Wyksztalcenie minimum zawodowe;
- Jezyka Anglieski/Holenderski/Niemiecki w mowie i pismie;
- Umiejetnosc obslugi maszyn, narzedzi i urzadzen transortowych i podnoszacych (heftruck, bovenloopkraan,takels, itp.);(Ukonczony kurs na wozek widlowy bedzie dodatkowym atutem);
- Umiejetnosc czytania z rysunkow technicznych, list z opis
Oferujemy:
- Nalezyte wynagrodzenie;
- Prace w systemie jednozmianowym, dziennym n mozliwosci nadgodzin;
- Zwrot kosztow transportu do pracy;
- Ubezpieczenie;
- Prace w preznierozwijajacej sie firmie;
- Mozliwosc stalego kontraktu.

Zainteresowane osoby prosimy o wyslanie CV (mile widziane w j.ang) na e-mail: pposluszna@flexpoint.nl lub por nr. tel. +31(0)88 666 07 69
    Flag ad